15 maja nasza szkoła brała udział w XXV Przeglądzie Przedstawień Przedszkolnych i Szkolnych. Uczniowie z klasy piątej i z klas czwartych wspólnie z nauczycielkami języka polskiego ( A. Kowalczyk,  M. Funkowicz – Krata, J. Szczesio – Gawrońska) przygotowali przedstawienie pt. „ Woda - źródłem życia”. 

Spektakl opowiadał o skutkach zanieczyszczenia rzek oraz uczył, jak można oszczędzać wodę. Swą treścią wpisał się w ekologiczny charakter przeglądu.

Barwna scenografia, ciekawe kostiumy, układ taneczny, radosna piosenka i ciekawy scenariusz przedstawienia spodobały się dzieciom, które oglądały nasze przedstawienie, gdyż dwie klasy czwarte miały możliwość obejrzenia występów swoich kolegów podczas przeglądu.

Jury doceniło grę młodych aktorów z naszej szkoły i troje z nich otrzymało wyróżnienia za ciekawe kreacje aktorskie i wokalne.