Dziękujemy...

 Nasza szkoła w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości wzięła udział w akcji „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”.  Uczniowie trzecich klas gimnazjalnych oraz klasy siódmej i ósmej wysłali kartki z pozdrowieniami do koleżanek i kolegów ze szkół w całej Polsce, w zamian otrzymując od nich  pozdrowienia.

Na naszych kartkach zamieściliśmy kody QR z pozdrowieniami z okazji  setnej rocznicy  odzyskania Niepodległości oraz informacjami o naszym mieście i naszej szkole. Otrzymaliśmy już prawie 100 kartek od innych szkół, z których została utworzona okolicznościowa wystawa, którą można podziwiać na holu przed sekretariatem szkolnym.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz wystawę “Tak powstała Niepodległa”,

Obchody niepodległości Kalendarz oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.