Szanowni Państwo,
na prośbę Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Pana Roberta Jakubowskiego przesyłam zaproszenie na konferencję:

Konferencja o wpływie pandemii na dzieci i młodzież
Patronat honorowy burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Roberta jakubowskiego
17 marca 2022 r.

Drodzy Rodzice!
Z pewnością wielu z Was zauważyło zmiany w zachowaniu Waszych dzieci, które spowodowała pandemia. Długie miesiące izolacji i braku kontaktu z rówieśnikami oraz nauka zdalna zamiast stacjonarnej nie mogły pozostać bez negatywnego wpływu na psychikę.

To problem o bardzo dużej skali, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby nie przybrał na sile jeszcze bardziej. Podkreślają to m.in. psychiatrzy i psychologowie. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do udziału w konferencji (online), jaka odbędzie się 17 marca o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim.
Została ona zatytułowana „Wpływ pandemii na funkcjonowanie dzieci i młodzieży w wielowymiarowej, współczesnej przestrzeni życia –
trudności, zagrożenia, możliwości i perspektywy…”.

Konferencja będzie dostępna pod linkami:
Fanpage Konstantynów Łódzki na Facebooku
Kanał Konstantynowa Łódzkiego na YouTube

Relację z wydarzenia będzie można również obejrzeć później na wyżej wymienionych kanałach

Z poważaniem
Artur Śniegucki

pandemia