...dziękujemy bardzo serdecznie...

W imieniu organizatorów Dnia Otwartego Szkoły dnia 7.03.2023 dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim zaangażowanym w promocję naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi przy ul. Łódzka 5/7. Wszystkie prezentacje pracowni to fantastyczna przygoda i jednocześnie niezapomniane chwile, które pozostaną na długo w naszej pamięci, zarówno zwiedzających gości, jak i uczniów reprezentujących naszą szkołę. Wyczuwalna rodzinna atmosfera wśród uczestników warsztatów i pokazów wybranych pracowni, to miła odskocznia od standardowych lekcji oraz klasycznych form przekazu wiedzy teoretycznej.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy tego dnia dzielili się z wszystkimi swoim doświadczeniem i sercem:

Pani Izabeli Pawlaczyk, p.Martynie Wróblewskiej, p.Magdalenie Lotce, p.Magdalenie Dylewskiej, p. Annie Bieleckiej, p.Wioletcie Świerczewskiej, p. Annie Kośmińskiej,  p. Alinie Kuśmierek, p. Elżbiecie Bilewicz-Szyrmer, p. Andrzejowi Różyckiemu, p. Wiesławie Przybyło-Cieślik, p. Katarzynie Bąkała-Maszarek, p. Anecie Wrońskiej, p. Aleksandrze Klimczak-Cyganek, p. Monice Śnieguckiej i p. Jolancie Pawlak oraz p. Marioli Staniek. Szczególne podziękowania dla p. Justyny Grzybek i klasy VII za pomoc w prezentacjach pracowni tego dnia i dekoracje. Za wspaniałą dokumentację zdjęciową i filmy dziękujemy Filipowi Wrońskiemu kl. VIII b, a także uczestnikom koła plastycznego z klas I-VII i  klasie VI b za interesujące kreatywne warsztaty dla gości odwiedzających naszą szkołę.

Ten dzień dzięki Wam stał się wyjątkowy i kolorowy. Jeszcze raz dziękujemy!!!

Przewodnicząca organizacji Dnia Otwartego SP1 przy ul. Łódzka 5/7

Jolanta Sobczyńska