Wszystkim zaangażowanym dziękuję

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/warsztaty oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rada Rodziców przy współpracy nauczycieli w dniu 2 grudnia 2017 r. zorganizowała świąteczne warsztaty. Uczniowie wraz z rodzicami i babciami mieli możliwość pod kierunkiem p. Joli Ludwisiak i p. Honoraty Młynarczyk-Jasińskiej zgłębiać tajniki pieczenia pierników oraz sposobów ich ozdabiania.

Pani Agnieszka Kapuścińska i Ewa Rumowicz pokazywały jak wykonać ozdoby i dekoracje na świąteczny stół. W bardzo miłej i wesołej atmosferze spędziliśmy sobotni czas. Wszystkim zaangażowanym dziękuję.

Dyrektor Szkoły Violetta Berek

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/warsztaty{/gallery}