Wyniki szkolnego konkursu edukacyjnego pt. ŚWIĄTECZNY KĄCIK REGIONALNY zorganizowanego z okazji 100-lecia Województwa Łódzkiego. Miło nam poinformować, że w dniu świątecznym,  w dniu WIGILII KLASOWYCH I SZKOLNEJ, organizatorzy konkursu dokonali trudnego wyboru najbardziej swoistej i związanej z naszym regionem ozdoby choinkowej, aranżacji stołu,  czy też nowej odsłony w eksperymentalnym wizualnym obszarze kultywowania tradycji tzw. ŻYWYM OBRAZIE. Przedstawiamy wyniki konkursu i dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowawcom oraz rodzicom za nieocenione wsparcie:        
w kategorii 0 - II    nagrody otrzymały:    I NAGRODA - 0 P, II NAGRODA - kl.II b,  III NAGRODA - kl.III c,
w kategorii IV - VIII  nagrody otrzymały: I NAGRODA - kl.Vb, II NAGRODA - kl. IV, III NAGRODA - kl.VII b.

 Gratulujemy wszystkim nagrodzonymi i uczestnikom konkursu wspaniałych pomysłów oraz wykonania jedynych w swoim rodzaju ozdób choinkowych, aranżacji dekoracji stołu świątecznego, czy  też związanych ze świętami motywów symbolizujących poszczególne regiony województwa łódzkiego. Każda kompozycja  była piękna  i jedyna w swoim rodzaju, gdyż została wykonana przez dzieci z okazji ŚWIĄT  BOŻEGO NARODZENIA. Jest to wartość  najcenniejsza i ponadczasowa, dokumentujące 100- lecie naszego urokliwego województwa. Jeszcze raz gratulujemy, a kolejny konkurs na PISANKI, koguciki i stroiki i palmy Wielkanocne już  wkrótce.