Jego ideą jest...

 Dobiegła końca X edycja Biologiczno - Ekologicznego Konkursu Internetowego pod hasłem „Wiem więcej”. Jego ideą jest poszerzanie wiedzy biologicznej i ekologicznej, aktywizacja  miłośników przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć. W edycji tej opublikowano 7 zadań, za które można było otrzymać 70 punktów. W zmaganiach wzięło udział 15 uczestników. Zainteresowanym konkursem uczniom dziękuję za zaangażowanie,  a szczególne brawa należą się tym, którym wystarczyło wiedzy i zapału do poszukiwania wszystkich rozwiązań.          

Laureatami zostali:
Bartek Banach, 8a– I miejsce – 61  punktów (87,1%)
Kacper Jędrzejczak, 3dg – II miejsce – 58 punktów (82,9%)
Julia Klekowska, IIIbg oraz Natalia Klekowska, 5b – III miejsce – 57 punktów( 81%)
Patrycja Cepowska, 8a – IV miejsce – 56 punktów ( 80%).

Gratuluję osiągniętych wyników i życzę dalszych sukcesów.