Szkolny konkurs plastyczny zorganizowany w naszej szkole z okazji "Dnia Bezpiecznego Internetu 2020", przyniósł ogromną ilość prac wykonanych przez uczniów klas IV-VIII w różnorodnych technikach i formatach. Organizatorów zachwyciła pomysłowość, niekonwencjonalność podejścia do tematu zagrożeń płynących z internetu oraz precyzja kompozycji rysunkowo-malarskich. Jesteśmy pod wrażeniem!
Komisja wyłoniła najlepsze prace:
1 Nagroda - Aleksandra Mruk IV za stworzenie w technice kolażu, plakatu informacyjnego wielkoformatowego.
2 Nagroda - Marta Gołąb V b za pomysłowość i literacką wręcz interpretację tematu w miniaturze. 
3 Nagroda - Bartosz Kaniecki VI a za niezwykłe podejście do rodzaju zagrożeń płynących w sieci i ich zobrazowanie w sposób symboliczny.
Gratulujemy wszystkim realizatorom wspaniałych prac. Ocena cząstkowa z informatyki i  z plastyki już na Was czeka. Wystawę możemy podziwiać na holu szkoły i korytarzu ( wysokie piętro) jeszcze do piątku.