Uczniowie naszej szkoły SP1 w Konstantynowie Łódzkim kl. IV c, V b i VI b wzięli udział w konkursie pt. "Moja biblioteka" z okazji 75-lecia Biblioteki w Raciborzu. Z tej okazji został ogłoszony ogólnopolski konkurs artystyczny, gdzie zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, bądź makiety przedstawiającej "swoją" bibliotekę, a także bibliotekę  marzeń. Powstały bardzo interesujące barwne koncepcje związane z wnętrzem i wyposażeniem przestrzeni czytelniczej. Zostały wyłonione najlepsze prace w etapie szkolnym konkursu i  przesłane do organizatora. Wszystkie pozostałe projekty będzie można oglądać w naszej Szkolnej Bibliotece na wystawie w "Małej Galerii" w trakcie zbliżającego się Dnia Patrona Szkoły Królowej Jadwigi.

Z pozdrowieniami koordynator etapu szkolnego konkursu Jolanta Pawlak, opiekun artystyczny Wiesława Przybyło-Cieslik.