Wszyscy uczniowie szkoły tworzą Samorząd Uczniowski. Poniżej znajduje się lista odnośników do materiałów przedstawiających skład Zarządu Samorządu uczniowskiego, sekcji Samorządu, plany zamierzeń, komunikaty i inne informacje.

Kolejne informacje i kolejne wyniki konkursów szkolnych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski z okazji "Dnia dyni". Cieszymy się, że aż tylu uczniów zaangażowało się w prace organizacyjne związane z akcjami naszego szkolnego samorządu. "Dzień dyni " był dzięki temu wspaniały i kolorowy. Grupa artystyczna w, której skład wchodzi, aż 17 uczniów z klas V b, VI, VII a, VII b i VIII b tego dnia stanęła na wysokości zadania i wykonała oryginalne dekoracje oraz poprowadziła interesujące konkursy dla wszystkich uczniów klas IV - VIII. W związku z trudnym wyborem wśród tak wielu możliwych wariantów rozwiązań, pomysłów i koncepcji dekoracji sal, kostiumów i charakteryzacji pragniemy nagrodzić nastepujące klasy i uczniów. Postanowiliśmy przyznać nagrody grupowe dla klas, indywidualne za kostium i grupowe za charakteryzację:

Nagrody grupowe

I Miejsce - cała klasa IV b za pomysłowość, oryginalność i wyjątkowe kreacje artystyczne.

II Miejsce - klasa VII a za stworzenie klimatu świątecznej atmosfery "Dnia dyni" i zaangażowanie w realizacji dekoracji klasowej.

Nagrody indywidualne - kostium

I Miejsce - Nikola Swarzyńska kl. IV b za artystyczną kreację i prezencję.

II Miejsce - Kornelia Madera kl. VI a za oryginalność i subtelność oraz zwiewność.

III Miejsce - Zofia Grala kl. Va za pomysłowość i stylizację.

IV Miejsce - Martyna Filip kl. IV b za koncepcję i jednorodność stylu.

Nagrody grupowe za charakteryzację dla klasy VIII b i klasy V b, brawo jesteśmy pod wrażeniem!!!

I Miejsce - Wiktoria Ignatowicz, Oliwia Gańczarczyk, Aleksandra Sochacka i Klaudia Bujnowicz.

II Miejsce - Milena Dworzyńska-Frydrych, Oliwia Wieruszewska, Zuzanna Sobczak, Nadia Jędras.

Uważamy ten dzień za niezwykle udany, który świadczy o niezwykłej wręcz ilości talentów w naszej szkole, ogromnym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w akcje organizowane przez Samorząd Uczniowski, a także jest ilustracją możliwości artystycznych naszych wspaniałych uczniów oraz rodziców. Dziękujemy! Brawo Kochani!!!

Gdy nadchodzi koniec jesiennych zbiorów czas ogłosić „Dzień Dyni” ! W naszej szkole święto to obchodziliśmy w piątek 29 października. Samorząd Uczniowski wraz z grupą artystyczną przygotował piękną dekorację w całej szkole, począwszy od sali nr 19 , gdzie odbywały się okolicznościowe konkursy, aż po aranżacje korytarzy szkolnych. Uczniowie tego dnia mieli okazję zaprezentować przygotowane barwne stroje oraz skosztować wypieków cukierniczych rodziców, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację przedsięwzięcia. Radości i emocji było tyle w związku z obchodami święta, że jeszcze długo w naszej pamięci pozostaną zarówno dekoracje, kostiumy, jak i charakteryzacje Halloweenowe. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, radości i zabawy. Niezwykle kreatywny Samorząd Uczniowski Wiktoria, Gabrysia, Ola i Klaudia to dziewczyny pełne pomysłów, które wymyśliły i poprowadziły konkursy dla uczniów. Dokumenty zdjęciowe mówią wiele o atmosferze tego dnia. Sami zobaczcie! Dziękujemy wszystkim organizatorom p. dyrektorowi, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom, którzy tego dnia byli z nami. Podsumowanie dotyczące najciekawszego kostiumu i charakteryzacji oraz klasy, która najlepiej przygotowała się do obchodów tego dnia już wkrótce.

W naszej szkole jest pięknie i kolorowo. Grupa artystyczna już działa i pełna pomysłów oraz energii przystąpiła do wykonania niespodzianek dla uczniów klas I z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Nauczyciela. Tak dziewczyny malują, rysują, tańczą i śpiewają! Już wkrótce tydzień pełen artystycznych wyzwań, wzruszeń i podziękowań.

Za oknem już Wiosna i u nas w szkole też! Postarały się zadbać o klimat zarówno wiosenny, jak i świąteczny dziewczyny z koła artystycznego aranżując w szkole wspaniałe dekoracje.  Symbolika, jak i kolorystyka elementów nawiązujących do tradycji i kultury regionu, idealnie wpisała się w atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Karty świąteczne, kolorowe mega pisanki i cudowne wiosenne kapelusze wykonane przez Oliwkę i Natalię urozmaiciły tegoroczną ekspozycję. Dziękujemy Wiktorii i Oli za wykonanie Mega Pisanek, p. Anecie za kolorowe napisy i wszystkim małym oraz dużym realizatorom dekoracji świątecznej Wielkanoc 2021.

26 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Misia. Szkoła tonęła w pluszowych przyjaciołach uczniów. Na korytarzu stanęła fotobudka, w której uczniowie robili sobie zdjęcia z Teddim - naszym szkolnym misiem.

Z tej okazji zorganizowaliśmy również konkurs na najmniejszego i największego pluszaka.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspólne świętowanie !!!

Przewodnicząca: Weronika

Zastępca przewodniczącej: Weronika

Sekcja Organizacyjna:

Przewodniczący: Patryk Młynarczyk-->, skład: Adrian , Agata , Agata , Bartłomiej , Dominik , Ewa , Filip , Izabella , Julia , Kacper , Kamil , Kamila , Karolina , Klaudia , Klaudia , Kuba , Kuba , Kuba , Magdalena , Martyna , Martyna , Martyna , Mateusz , Natalia , Natalia , Ola , Sebastian , Szymon , Wiktor , Zuzanna , Zuzanna .

Sekcja Plastyczna:

Przewodnicząca: Weronika , skład: , Lidia , Zofia , Ewa , Karolina , Jakub , Jakub , Zuzanna , , Marytyna .