Miło nam poinformować, że aż 7 uczniów z naszej szkoły otrzymuje stypendia artystyczne Burmistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego Pana Roberta Jakubowskiego. Zapraszamy bardzo serdecznie 22 czerwca 2021 r. o godz. 16.00 do Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego, gdzie w Sali Ślubów  (parter) odbędzie się uroczyste wręczenie stypendiów uzdolnionym uczniom z naszej szkoły.  Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią prosimy, aby każdemu dziecku towarzyszył jeden rodzic z dowodem osobistym.

Zaproszenie kierujemy do nastepujących wyróżnionych stypendystów:

1. Klaudia Łukaszewska kl. VI b.

2. Antonina Grek kl. VII b.

3. Maksymilian Stasiak kl. IV b.

4. Wiktoria Bandkowska kl. IV b.

5. Nikodem Gmiński kl. VII b.

6. Wiktoria Ignatowicz kl. VII b.

7. Zuzanna Wojtas kl. VIII b.

Jesteśmy z Was dumni i gratulujem tego szczególnego WYRÓŻNIENIA, które jest podsumowaniem artystycznych osiągnięć z ostatniego półrocza 2021!