Gratulujemy!!!

Młodzi artyści nagrodzeni stypendiami

Uczniowie zajmujący się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną kultury otrzymali dziś z rąk burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Roberta Jakubowskiego stypendia artystyczne. Wszyscy wyróżniają się znaczącymi osiągnięciami w promocji i działaniu na rzecz gminy Konstantynów Łódzki.

- Talent i kreatywność – wyróżniają najmłodszych konstantynowskich artystów, którzy otrzymali dziś miejskie stypendia artystyczne. Kochani, jestem pod wrażeniem Waszych sukcesów – malarskich, fotograficznych, multimedialnych, zwłaszcza że odnieśliście je w trudnym czasie pandemii. Dziękuję za promocję naszego miasta podczas konkursów i przeglądów organizowanych w całym kraju!  - podkreślił burmistrz miasta Pan Robert Jakubowski.

Wyróżnieni uczniowie to laureaci bądź finaliści ogólnopolskich, wojewódzkich oraz powiatowych oraz gminnych plebiscytów i przeglądów. Sukcesy odnosili w konkursach plastycznych, fotograficznych, ekologicznych, interaktywnych lub multimedialnych,  czy też językowo-artystycznych.

Stypendia zostały przyznane za okres od stycznia do czerwca 2021 roku.

Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni !

(Tekst za Portalem Miasta Konstantynów Łódzki)