Zapraszam!

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów konkursu plastyczno-cyfrowego „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!” mamy przyjemność zaprosić Państwa drużynę oraz uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do uczestniczenia online w gali na zakończenie konkursu.

Gala odbędzie się 17 września 2021 r. o godzinie 12:00. Transmisja z EC1 Łódź, będzie prowadzona na stronie www.otymsiewie.pl oraz na profilu NASK na Facebooku.

Podczas gali przewidziane są wystąpienia przedstawicieli NASK i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Kapituły konkursowej. Będzie też wykład Kamila Śliwowskiego „Kompetencje czy zawody. Czego będziemy uczyć się w przyszłości?”.

Organizatorzy Konkursu: NASK, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Pragnę przypomnieć, że nasz zespół o nazwie "2+2", reprezentujący naszą szkołę w składzie: Klaudia Łukaszewska, Alicja Rumowicz, Wiktor Walczak i Jan Kozłowski (obecnie wszyscy z klasy VII bj) został jednym z laureatów konkursu (film można zobaczyć tutaj).

Nagroda w postaci pracowni mobilnej składającej się z 16 laptopów służy już naszym uczniom w budynku przy ulicy Łódzka 117.