Lena Mazur VIII b w gronie 32 wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie plastycznym we Wrocławiu . Brawo!!!

Na 6 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Spójrz okiem artysty – Paul Gauguin“ nadesłano 557 prac z 96 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 199 prac z 84 ośrodków. Jury powołane przez Galerię Twórczości Plastycznej Młodych przyznało 23 nagrody równorzędne oraz 32 wyróżnienia w kategorii: fotografia, grafika, malarstwo, rzeźba. 

Cykl konkursów o wielkich mistrzach został zgłoszony do Departamentu Edukacji we Wrocławiu i od sześciu lat jest wspierany finansowo. 

Jak piszą organizatorzy we Wrocławiu:

Piękno i oryginalność nadesłanych realizacji plastycznych, kunszt wykonania
przyczynił się do powstania wyjątkowej wystawy.... Uroczysty wernisaż nie może się odbyć z powodu pandemii. Nagrody i dyplomy prześlemy pocztą (tekst za GTPM).

Dziękujemy i pozdrawiamy Wrocław!