Miło nam poinformować, że laureatkami konkursu pt."Moja ojczyzna Polska oczami dziecka i osoby dorosłej" w Legnicy zostały"
1. Lena Dziwisińska kl. IV a - NAGRODA.
2. Konstancja Bakus kl. II b - NAGRODA.
3. Karolina Pastusiak kl. V b - WYRÓŻNIENIE.
Prace wszystkich uczestników można było obejrzeć na zorganizowanej 5.11.2022 r. w sali Dworca PKP w Legnicy wystawie, gdzie organizatorzy zadbali o oprawę w kolorach bieli i czerwieni. Ekspozycja nawiązująca do symboli narodowych i wizje artystyczne uczestników konkursu, wspaniale wpisały się w w przestrzeń ekspozycyjną, wyróżniając się formą i ciekawą kompozycją.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wystawa potrwa do końca listopada.
Nagrody i upominki z Biura Niepodległej w Warszawie.