Bardzo serdecznie gratulujemy Alicji Rumowicz kl.VIII b, która otrzymała Nagrodę w konkursie pt."BALLADY I ROMANSE" W UJĘCIU WSPÓŁCZESNEGO ODBIORCY zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Konstantynowie Łódzkim w ramach projektu BALLADOMANIA. W projekcie wzięło udział 5 uczniów z naszej szkoły, realizując prace fotograficzne nawiązujące do utworów A. Mickiewicza, bądź inspirowanych jego twórczością. Wykorzystano przestrzenie szkoły mn."Klasę pod chmurką", plac zabaw i ogród jesienny. Dziękujemy Nataszy i Sofii kl. VI b oraz Sebastianowi i Amelli kl. VII a za wkład pracy i ogromne zaangażowanie w projekt. Światło, Kostiumy, charakteryzacja i sama prezentacja to elementy potrzebne, aby powstały piękne zdjęcia. Dziękujemy organizatorowi MBP za wspaniałą nagrodę i dyplomy dla uczestników przedsięwzięcia.
 
(Tekst za Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim).
W dniu 3 listopada biblioteczna komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie prace w konkursie "BALLADY I ROMANSE" W UJĘCIU WSPÓŁCZESNEGO ODBIORCY.
Poniżej prezentujemy zwycięską pracę oraz jej autorkę Alicję Rumowicz. Fotografia przedstawia fragment utworu A. Mickiewicza pt:,,Świtezianka”
GRATULUJEMY 🥳
𝘒𝘰𝘯𝘬𝘶𝘳𝘴 𝘥𝘰𝘧𝘪𝘯𝘢𝘯𝘴𝘰𝘸𝘢𝘯𝘺 𝘻𝘦 ś𝘳𝘰𝘥𝘬ó𝘸 𝘔𝘪𝘯𝘪𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘒𝘶𝘭𝘵𝘶𝘳𝘺 𝘪 𝘋𝘻𝘪𝘦𝘥𝘻𝘪𝘤𝘵𝘸𝘢 𝘕𝘢𝘳𝘰𝘥𝘰𝘸𝘦𝘨𝘰 𝘱𝘰𝘤𝘩𝘰𝘥𝘻ą𝘤𝘺𝘤𝘩 𝘻 𝘍𝘶𝘯𝘥𝘶𝘴𝘻𝘶 𝘗𝘳𝘰𝘮𝘰𝘤𝘫𝘪 𝘒𝘶𝘭𝘵𝘶𝘳𝘺 𝘸 𝘳𝘢𝘮𝘢𝘤𝘩 𝘱𝘳𝘰𝘫𝘦𝘬𝘵𝘶 𝘳𝘻ą𝘥𝘰𝘸𝘦𝘨𝘰 "𝘉𝘢𝘭𝘭𝘢𝘥𝘺 𝘪 𝘙𝘰𝘮𝘢𝘯𝘴𝘦"- 𝘱𝘳𝘰𝘫𝘦𝘬𝘵 𝘉𝘈𝘓𝘓𝘈𝘋𝘖𝘔𝘈𝘕𝘐𝘈.