Miło nam poinformować, że laureatami regionalnego konkursu plastycznego pt."Kolędnicy, wędrownicy", Legnica 2023 zostali kolejni utalentowani uczestnicy koła artystycznego. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie klas IV, V i VII. Na konkurs zostało przesłanych 7 prac nawiązujących do tradycji polskiej wędrowania i kolędowania z dobrą nowiną - tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Uroczysty wernisaż odbył się 14.01.2023 o godz. 15.30 w galerii mieszczącej się w piwnicy św. Franciszka Klasztoru Ojców Franciszkanów w Legnicy.
Uczniowie nagrodzeni i uczestnicy wystawy:
1. Weronika Sak -  Nagroda kl. IV a wychowawca p.Elżbieta Sobczak- Poszepczyńska.
2. Nikola Swarzyńska - Wyróżnienie kl. V b wychowawca p.Bogdan Kobojek.
3. Zuzanna Bandel - Nagroda kl. VII wychowawca  wychowawczyni p.Justyna Grzybek.
Uczestnicy wystawy Pola Nowak, Konstancja Bakus, Nela Klinger, Karolina Pastusiak, których prace można oglądać w galerii. Gratulujemy w imieniu organizatorów Stowarzyszenie od serca "Faustynka" wszystkim uczestnikom konkursu pomysłów i jedynych w swoim rodzaju kreacji artystycznych.
Opiekun koła artystycznego Wiesława Przybyło-Cieślik.