Wielki Dzień Polaków, Wielki Dzień Komendanta
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi gimnazjaliści znaleźli się w finale konkursu Wielki Dzień Polaków, Wielki Dzień Komendanta - 11 Listopada 1918 roku. Próba rekonstrukcji wydarzeń w przeddzień stulecia niepodległości, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12-stej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 przy ul. Wareckiej w Łodzi.
 
Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie w imieniu organizatora i koordynatora konkursu P. Aleksandry Buzar. Konkurencja była ogromna,na konkurs wpłynęło ponad sto bardzo różnorodnych prac (zdjęcia, prezentacje multimedialne, eseje, pamiętniki, szkice itp), ale prace czwórki  uczniów urzekły komisję w sposób szczególny.
 
Podczas uroczystego finału zostaną nagrodzeni: Lidię Wodzicką, Dominika Zakrzewskiego,Laurę Bujnowicz oraz Roksanę Zasadę.
 
Gratulujemy pomysłów, wykorzystania różnorodnych środków wyrazu i prac na wysokim poziomie artystycznym.