Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie „Misie”
Z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci z grupy „Misie” przygotowały specjalną niespodziankę dla swoich ukochanych dziadków. To wyjątkowe święto jest doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności i miłości, jaką maluchy darzą swoje babcie i dziadków.
W imieniu całej grupy dzieci składają najserdeczniejsze życzenia – radości, zdrowia i szczęścia. Wnuczęta dziękują swoim dziadkom za wspólnie spędzone chwile, za cierpliwość, ciepło, troskę i miłość, które codziennie otrzymują. To oni są dla nich niezastąpionymi wzorcami i przyjaciółmi, na których zawsze mogą liczyć.
Z tej okazji dzieci przygotowały krótki występ artystyczny. To pełne emocji i radości przedstawienie jest wyrazem wdzięczności, którą maluchy chcą wyrazić wobec swoich dziadków. Serdecznie zapraszamy wszystkich dziadków na ten wyjątkowy występ, który będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dla babć i dziadków.
Joanna Malinowska, Jolanta Ludwisiak